CAC-CACIT
RCI-IPO-PCU-GHP
R.C.B.A.
V.V.D.H.

Chien Pisteur FCI
Obedience - Obéissance 4B
Rescue Dog - Water
Agility
Mondio - Ring

Championnats du Monde toutes disciplines

Grands Prix & Coupes de Belgique 2012 - Championnats de Belgique

 

CONCOURS - WEDSTRIJDEN
RESULTATS - UITSLAGEN


Limburgse Gouden Speurlijn 2013 - 2014

IPO-PCU-GHP A classe 1 2 3

Juges - Keurmeesters
GHV Hasselt 8 december 2013
Dominique Vansloen

Bokrijk 12 januari 2014
Dirk Vandecasteele

KG Overpelt 9 februari 2014
Simon Kwak

Chef de Concours - Examenleider

Traceur - Spoorlegger

Classe 1

Conducteur - Geleider
Chien-Hond
Club
W1
W2
TSST
W3
Tot.
Pl
Philip Michielsen Krik v.d. Gulderij Bokrijk
100
98
198
97
295
1
Magda v. Vroenhoven Quinsi v. Haus Hollman Overpelt
94
94
188
93
281
2
Fred Mercatili Kay von Gialiannes Bokrijk
94
94
188
84
272
3
Jef Schoefs Jargo vom Immertal Bokrijk
84
81
165
87
252
4
Janssens Jozef Janca v. Haus Moons Hauweycken
97
93
190
60
250
5
Patrick van Hout Jilly van Arnes Hoeve Hauweycken
74
80
154
95
249
6
Ton van 't Klooster Kruif de la Maison Echaruq DDV As
89
81
170
76
246
7
Rik Paesen Cobol van Carminahof Bokrijk
81
75
156
88
244
8
Pierre Bloemen Tormot von Royerhof Hauweycken
84
0
84
85
169
9
Paul Poelmans Leo van Carminahof Hauweycken
52
Ziek
52
72
124
10
Guido Quinten Jonny von Alstaden OTV Lummen
97
Ziek
97
0
97
11
Christophe Vandeweyer Joske v.d. Berlexhoeve Bokrijk
87
A
87
0
87
12
Ruud van Beers Tara Overpelt
0
0
0
17
17
13
Peggy Maessen Finta van de Ossental Overpelt
Ziek
0
0
0
0
0

Classe 2

Conducteur - Geleider
Chien-Hond
Club
W1
W2
TSST
W3
Tot.
Pl
Ben Put Lyko d'Arlex Bokrijk
96
99
195
86
281
1
Gerard De Bie Kechou v.d. Hildewaerde OTV Lummen
84
96
180
87
267
2

Classe 3

Conducteur - Geleider
Chien-Hond
Club
W1
W2
TSST
W3
Tot.
Pl
Ina Frix Gucci van Spitzbubezwinger Bokrijk
98
99
197
96
293
Frank Kurent Kinzo v.d. Zeelberg Bokrijk
100
95
195
96
291
Valentin Avermate Joy von Dariushof KG As
95
93
188
88
276
Schurgers Michel Gangster v.d. Maxxen TSV Zonhoven
95
78
173
93
266
Birgit Schreurs Eros von Luttelhof KG As
86
88
174
92
266
Wendy Vorstenbosch Kash v. Haus Valkenplatz LKOC Lommel
91
90
181
84
265
Leo De Jong Ankafaxxes Izzies Neerpelt
93
33
126
86
212
Michelle Van Der Linde Pasha vom Santes Home Overpelt
92
35
127
80
207
Natasja van Leeuwen Ipper van de Utadreef Overpelt
86
25
111
93
204
Hilde Lamers Jill v.d. Schiffslache Neerpelt
96
A
96
96
192
Guido Quinten Jilka v.d. Balkendreef OTV Lummen
96
Z
96
96
192
Rik Palmans Ghita van Luttenhof Neerpelt
93
A
93
98
191
Diana Jarich Gieta van Marraxplace Bokrijk
98
0
98
85
183
Diana Jarich Ixtream van de Utadreef Bokrijk
97
0
97
4
101

Peet de Krom

Diesel HV Lommel
45
0
45
55
100
Rosa Meins Ute Xenox v. Grauen Star TSV Zonhoven
94
0
94
0
94